Diagnostika vozidiel

Diagnostika elektronických systémov automobilov

 

Autoservis - Diagnostika

Autoservis – Diagnostika

Ponúkame kompletnú diagnostiku automobilov  všetkých značiek. Každé vozidlo vyrobené po roku 2000 je vybavené diagnostickou zásuvkou OBD II pre získavanie informácií o stave a prevádzke jednotlivých komponentov a systémov.

Pomocou diagnostickej zásuvky vo vozidle je  možné sa k jednotlivým riadiacim jednotkám v aute pripojiť buď pomocou počítača s príslušným programom alebo pomocou špeciálneho diagnostického prístroja. S týmto vybavením je možné prečítať informácie o prípadných závadách, prevádzať rôzne nastavenia alebo čítať niektoré ďalšie hodnoty, údaje z jednotlivých čidiel a snímačov vozidla.

Momentálne disponujeme originálnou diagnostikou VCDS , čo zahŕňa značky VW, AUDI, ŠKODA, SEAT s online podporou, ďalej multifunkčnou diagnostikou pre všetky značky automobilov, DELPHI, AUTOBOSS, HANATECH, či 6- kanálovým osciloskopom.

 

Základne operácie s diagnostickými nástrojmi:

  • Komunikácia  s riadiacimi  jednotkami riadenia motora
  • Kontrola systémov komfortnej elektroniky a bezpečnosti ABS / ASR / ESP, airbagov…
  • Nulovanie a nastavenie servisných intervalov
  • Vymazanie pamäti závad, test akčnych členov a snímačov
  • Vyhladavanie  a odstranenie závad moderných benzínových a dieselových motorov

Ak sa Vám na prístrojovej doske zobrazí akákoľvek kontrolka spojená so závadou nejakého elektro  riadenia systému vozidla, alebo sa Vám nezdá, že vozidlo nefunguje tak ako ma, napr. ( strata výkonu, kolísanie otáčok,) neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme.

 

Kontakt

MAU Trade s.r.o.
Kvačany 514, 03223
Slovensko

E-mail: maucentrum@gmail.com
Mobil: +421 905 171 234

ISUZU-Urban.sk

Pin It on Pinterest

Share This